Şehir Belde Yada Bölge İsmi
Giriş Tarihi...
Çıkış Tarihi...
Pansiyon
Kaç Kişi
1.Çocuk
2.Çocuk
 • Gezi Takvimi
Sizin İçin Seçtiklerimiz
  E-bülten
    “Yeniliklerden, bizden haberlerden, kampanya ve indirimlerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız lütfen e-postanızı kaydedin.”
    “Ayrıca sosyal medyadan da bizleri takip edebilir ve güncel kampanyaları ve sizle olan paylaşımlarımızı anlık olarak takip edebilirsiniz.”

  Hakkımızda

  2014 yılında kurumsal ve bireysel seyahat ihtiyaçlarına profesyonel çözümler geliştirmek amacıyla kurulan UltraGezi markamız Launch İstanbul Turizm ve İdari Danışmanlık Ltd. Şti. güvencesi ile Turizm Bakanlığı ve TURSAB tarafından onaylanmış, A Grubu 8897 numaralı Seyahat Belgesi ile hizmet vermektedir. 

   

  Vizyonumuz

  Ultragezi olarak vizyonumuz İstanbul’da ve ülkemizdeki tüm müşterilerimiz için başta gelen bir turizm danışmalık grubu olmaktır. Yerli yabancı her türlü tüm müşterilerimize sağlayacağımız hizmet kalitesi ve ürün çeşitliliğiyle turizm sektöründe güvenilir bir marka haline gelmeyi hedefliyoruz. 

  Hem bireysel, hem de ekip olarak potansiyelimize ulaşmak ve o potansiyeli aşmak; hizmette rakiplerimize örnek olmak ve tüm anlaşmalarımızda dürüstlük üzerine kurulu müşteri ilişkileri inşa etmek, vizyonumuzdur. 

  Bir numaralı önceliğimiz her zaman siz olacaksınız, bu, size sözümüzdür !

   

  Misyonumuz

  Amacımız portföyümüzdeki tüm firma ve bireyler için istedikleri her türlü hizmeti alabilecekleri bir nokta olmak ve müşterilerimize geniş ürün yelpazemiz, bölgesel ağımız ve deneyimimizle güvenilir bir ortak aradıklarında sınırsız erişim sağlayarak Türkiye’de sınırsız pazarlık gücü vermektir.

   Büyük, küçük tüm müşterilerimize aynı uzmanlık ve mükemmellik seviyesini sunarken, bir yandan da hizmet çeşitliliğimizi artırmayı hedefliyoruz. 

   

  Turizm ihtiyacınız ne olursa olsun, muhteşem fiyatlarla size en iyi hizmetleri sağlaması için Ultragezi’ye güvenebilirsiniz..