Selanik Turu Her Cuma Hareket1 gece Oda Kahvaltı Konaklama | 1 Gece 2 Gün
Tweetle! Paylaş! Tur Programını Yazdır
Selanik Turu Her Cuma Hareket
Selanik Turu Her Cuma Hareket
: Selanik Turu
: Selanik
Konaklama : 1 gece Oda Kahvaltı Konaklama
Tur Süresi : 1 Gece 2 Gün
Hareket Tarihleri : 20, 27 Ekim • 03, 10, 17, 24 Kasım • 01, 08, 15, 22, 29 Aralık [devamı...]
Hareket Noktaları :
Ulaşım Şekli : Lüx Otobüsler İle
Kişi başı : 59.00 € 'dan başlayan fiyatlarla..
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaşı 2. Çocuk Yaşı  
59.00 €
KİŞİ | GECE
'dan başlayan
fiyatlar
Tatilinize özel fiyatlar için yukarıda istenilen bilgileri girerek arama yapın.
Tur Programı
1. Gün: İSTANBUL - SELANİK

Siz değerli misafirlerimizle akşam saat 22.00 de Kadıköy Evlendirme Dairesi, saat 22.30’da Beşiktaş Yıldız Camii önü, saat 23.00 da Bakırköy Ömür Plaza önünde buluşmamızın ardından hemen hareket ile yola çıkıyoruz. (Kalkış saatlerinden en geç yarım saat önce belirtilen yerlerde bulunmanız gerekmektedir.) Silivri - Keşan güzergahını takiben İpsala sınır kapısına varıyoruz. Gümrük ve pasaport işlemlerinin tamamlanmasının ardından Yunanistan’a geçerek, Xanthi (Dedeağaç), Komotini (Gümülcine), Alexandropouli (İskeçe) üzerinden Selanik’e yol alıyoruz yolculuk 10 saat sürecektir.


2. Gün: SELANİK

Sabah saatlerinde Selanik'e varıyoruz. Ardından şehir turumuz başlıyor. Şehir turumuz esnasında ilk durağımız Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar Meydanu, Osmanlı ve Bizans eserleri, Yunanistan'ın en büyük Katedrali olan Aya Dimitros, Büyük İskender Heykeli, Hamza Bey Camii, E.Venezelo - P.Konstantin Heykelleri, Vardar, Aristoteles, Elefterios Meydanını panoramik olarak görüyor ve öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeği sonrasında Ulu Önder Atatürk'ün evini ziyaret ediyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam saatlerinde dileyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan Taverna Turumuza katılabilirler. Turumuz sonrası otelimize transfer.Geceleme otelimizde.


3. Gün: SELANİK - KAVALA - İSKEÇE - GÜMÜLCİNE - DEDEAĞAÇ - İSTANBUL

Otelimizde aldığımız sabah kahvaltı sonrası Kavala’ya hareket ediyoruz ve yaklaşık olarak 2 saat sürecek yolculuk sonrası Kavala’ya varış ve panoramik şehir turu içerisinde yer alan; Pangia, Eski ve Yeni Şehir, Acropolis, Deniz Feneri, Ag, Nicholas ve Teodoro, Kimissi Kiliseleri, Liman, Su Kemerleri, Kavala Kalesi (panoramik olarak), Belediye Binası, Kavala çarşısı, Kordon, Kavalı Mehmet Ali Paşa’nın konağı ve imarethanesi, ev ve heykelinin görülmesi sonrası yemek için serbest zaman veriyoruz. Yemeğimiz sonrası İskece-Gümilcine-Dedeağaç güzergahını takiben panoramik şehir turumuzdan sonra İpsala sınır kapısına varıyor, gümrük ve pasaport işlemleri sonrası aynı güzergah üzerinden İstanbul’a dönüş yoluna geçiyoruz. Varışımıza istinaden turumuz sonu. Bir başka Ultragezi organizasyonunda da görüşmek üzere siz misafirlerimizden ayrılıyoruz.FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

* Özel lüks otobüsler ile ulaşım ve ikramlar

* Selanik'te 4 yıldızlı otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama

* Panoramik şehir turu,

* Türkçe rehberlik hizmetleri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Vize ücreti  (120 Euro)  

* Yurtdışı Çıkış Fonu (15 TL)

* Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası (7 Euro)

* Programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet

* Programda ekstra olduğu belirtilen turlar,

* Öğle ve akşam yemekleri

* Müze ve ören yeri giriş ücretleri

* Rehber ve şoför bahşişleri

TUR HAREKET DETAYLARI
Tur Hareket Tarihleri:
20, 27 Ekim • 03, 10, 17, 24 Kasım • 01, 08, 15, 22, 29 Aralık
Tura Katılım Noktaları:


  Bu program 19.10.2017 Perşembe tarihinde yayınlanmış olup, bu tarihten önceki sirküleri geçersiz kılar.

  FİYATLAR  Tüm Hareket Tarihleri

  20, 27 Ekim • 03, 10, 17, 24 Kasım • 01, 08, 15, 22, 29 Aralık
  *** Ekstra turlar min. 20 kişi oluştuğunda yapılacaktır. Rehberlerimiz gerekli gördükleri takdirde ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilirler. 

   

  *** 3 kişilik (Triple ve Dbl + Chd) oda kategorisi her tarih için max 3 oda ile sınırlıdır. 3. Yataklar sofa bed şeklinde verilecektir. 3 ayrı yatak olarak verilememektedir. Müsaitlik almanızı rica ederiz.

   

  *** Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan toplu ulaşım kullanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

   

  *** Programa dahil olan şehir turlarımız, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve panoramik olan yapılan maksimum 2 saat süreli, içeriği değişmemek kaydıyla farklı günlerde düzenlenebilecek olan turlardır.

   

  *** Fuar, Kongre, Konser veya özel etkinlik gibi dönemlerde otellerimiz yukarıda belirtilen km.lerden daha fazla, merkeze daha uzak olarak kullanılabilecektir. Böyle bir durum gerçekleşmesi halinde turun hareketinden 15 gün önce tarafınıza bilgi verilecektir.

   

  *** Pasaportların ve gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edilmesi halinde Ultragezi vize alımlarında yardımcı olacaktır. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 

   

  *** Vize için istenilen gerekli belgelerin zamanında ve eksiksiz verilmemesinden kaynaklanacak problemlerden Ultragezi sorumlu değildir. 

   

  *** Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılacağı anlamına gelmez. Pasaport polisi kişiyi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

   

  *** Çocuk fiyatları sadece çocukların ebeveynleri ile aynı odada konaklaması şartı ile geçerlidir. 0-2 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 2 yaşından, 3-12 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 12 yaşından gün almamış olması gerekmektedir.  

   

  *** Dış nedenlerden dolayı Ultragezi programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

   

  *** Tura katılımın yeterli olmaması durumunda Ultragezi iptal/değişikliği misafirlerine tur hareketinden 7 gün önce bildirecektir.  

   

  *** Ultragezi , kategorisi aynı kalmak şartıyla programda belirtilen otelleri değiştirme hakkına sahiptir.

   

  *** Ekstra turlar belli bir katılım şartı ile düzenlenir. Katılımın yetersiz olduğu durumlarda düzenlenemez. Katılımcı sayısının yetersiz kaldığı durumlarda fiyatlar rehber tarafından revize edilip yeni bir düzenleme yapılabilir.

   

  *** Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kent girişlerinden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. 

   

  *** Tur esnasında yerel otoriteler tarafından gezilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen turlar gerçekleştirilmez. Bu turların yapılamamasından Ultragezi sorumlu değildir.  

  FOTOĞRAF GALERİSİ

  YORUMLAR

  Tur Hakkında Düşünceleriniz

  Ad Soyad
  Mesajınız
  (En çok 500 karakter)

  karakter kaldı
   


  Selanik Turu Her Cuma Hareket
  Selanik Turu Her Cuma Hareket
  20.10.2017
  1 Gece 2 Gün
  59.00
  Beyrut Turu
  Beyrut Turu
  26.10.2017
  3 Gece 4 Gün
  399.00